Rekonštrukcia kuchyne v prírodných farbách

Návrh kuchyne v prírodných farbách – o tento návrh interiéru nás požiadala rodina z Šardice. Hlavnou požiadavkou bolo centrálnej varné centrum sa priestorový digestorom a barovým pultom pre celú rodinu. Ďalšou požiadavkou bola prktičnost a dostatok pracovnej plochy, vzhľadom neveľkému priestoru kuchyne.

Aby bola rekonštrukcia prínosom

Čo má takáto praktická kuchyňa obsahovať, aby bola jej rekonštrukcia prínosom? To je častým dotazom zákazníkov a my na ňu poznáme odpoveď. Dôležitým aspektom pri realizácii praktickej kuchyne je výška zákazníka a to, či je pravák alebo ľavák. Dostatok odkladacie a pracovnej plochy a praktické rozmiestnenie varného a umývacieho centra.

Prírodné farby

Dlenašeho názoru budú mať prírodné farby a materiály v kuchyni vždy svoje miesto, čo Dokazujte tak minulosť, ako aj sočasné moderné trendy. Nejpoužívaněšjší prírodné farbou v kuchyni je kávová alebo svetlá slonová kosť, kombinovaná s orechom či odtiene oranžovej až škoricovej farby.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov