Luxusná kuchynská linka

Luxusná kuchynská linka bola navrhnutá do novostavby rodinného bungalove cca 50km od Prahy v treťom najľudnatejším meste v okrese Beroun, v Horovicich. Kuchyňa v prevedení lak vysoký lesk, s kombináciou prírodnej dyhy je vhodnou voľbou pre dosiahnutie luxusu v interiéri. Ďalším prvkom, ktorý pridal na luxuse kuchynskej linky bol vhodný výber spotrebičov. Zvolili sme spotrebiče navrhnuté svetoznámym dizajnérom Français Ora-Ïto , ktorý navrhol dizajnový rad pre výrobcov spotrebičov Gorenje.

Luxus, ktorý neodradí

Návrh kuchyne v prírodných tónoch zaručuje interiéru ako nadčasovosť tak i jeho neokázalosť. Celkovú útulnosť dodáva priestoru vinylová podlaha v dekore dreva, doplnená o krémovo-marhuľovej závesy na oknách.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov