Online kuchyňa Nymburk

Online návrh kuchyne v Nymburku – v podkroví bytového domu v Miloviciach došlo k zásadnej premene celého interiéru. Manželia stredného veku nám zadali premenu celého bytu, ktorý pôsoboli tmavo a stiesnene. Odrazovým mostíkom pre nás bola kuchyňu. Pôvodný tmavú a trochu nepraktickú kuchynskú linku vo farbe kalvados sme nahradili kuchynskou linkou so smotanovo lesklými dvierkami v kombinácii bukovej pracovnej dosky a sokla.

Svetlá bola riešením

Stiesnenosť priestoru a jeho ťažkosť sme sa snažili vyriešiť hlavne ergonomiíí a úpravou farieb materiálov kuchyne a podláh. To však stále nenieslo želaný výsledok. Zásadný zlom nastal v momente, keď sa nám podarilo zákazníkmi presvedčiť, aby nahradili nedostatočné centrálne svetlo v kuchyni a v obývacej izbe. Priestor doslova zažiaril. Na záver bol drobnou komplikáciou zákazníkovu nutný požiadavku na stropné ventilátory, bez zásahu do sadrokartónového stropu, ktorý sme však vyriešili svietidlom s rotujúcimi lopatkami v dekore dreva.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov