Sprchovací kút – Ostrava

Sprchový kút – kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovacím kútom, bola požiadavkou majiteľa nového moderného rodinného domu v Ostrave. Akrylátová vaňa Gentiana od firmy Ravak ponúka pohodlie a priestor pre dvoch. Veľkoformátová obklad Metalic interiér rozžiari svojimi kovovými efektmi. Kontrastne pôsobí dlažba imitujúce drevo – napríklad séria logwood. Zavesené skrinky v dekore orecha a bielej matné sú vyrobené na mieru stolársku dielňou. Netradičný tvar zrkadla je doplnený ledkovým osvetlením.

Komfort vo sprchovanie

Priestranný sprchový kút zo série Brilliant v tvare štvorca vyniká svojím luxusným prevedením v kombinácii chrómu a číreho skla. Odtokový žľab integrovaný do podlahy a hlavová sprcha doplnená o ručnú sprchu tvorí s týmto kútom dokonalý celok. Tieto vysoko kvalitné sprchové kúty majú neuveriteľnú životnosť – bola potvrdená testom životnosti na 30 rokov.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov