Izba pre baletku z Jihlavy – skriňa SCONTO

Izba pre mladú baletku z Jihlavy – zadaním bolo vytvoriť osobný priestor pre mladú slečnu s použtím šatníkových skríň, ktoré sa dajú zakúpiť v bežnej predajni nábytku. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli pre skrine CELIA zo Sconto nábytok. Pracovný stôl s policovú stenou, kde je všetko na dosah. Samozrejmosťou je magnetická tabuľa, ktorá umožňuje mať poznámky alebo zážitky stále na očiach. Dôležitou súčasťou izby pre mladú športovkyňu je priestor pre tréning, pracovný kút a samozrejme veľká posteľ.

Doplnky vytvorí originál

aj napriek tomu, že sme použili nábytok zo Sconto vytvorili sme pomocou doplnkov originál. Veľká fototapety baletky je dominantným prvkom izby. Izba príjemne dopĺňajú rímske rolety. Všetko v růžové- bielej v kombinácii so svetlo modrou. Dominantný je okrem tapety tiež veľké osvetlené zrkadlo s baletné tyčou.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov