Kancelária mestského úradu Dačice

Návrh kancelárie – mestského úradu Dačice rekonštruovalo kancelárske priestory v mestskom dome. U jednej podkrovnej miestnosti využili služby interiérového architekta. Jednalo sa o priestor pôdorysných rozmerov cca 7,5 x 12 m. V interiéri boli priznané staré trámové konštrukcie. Kancelária mala slúžiť pre 5 pracovníkov, mal tu byť veľký rokovací stôl pre cca 10 osôb. Samozrejmosťou bola snaha o vytvorenie príjemného pracovného prostredia.

Prvá fáza návrhu

V prvej fáze sme zaslali hrubý rozpracovaný návrh kancelárie, ktorý slúžil na znázornenie predstavy architekta … predstavu o rozložení a tvarovaní nábytku. Všetci pracovníci mali dostatok pracovného i úložného priestoru a hlavne každý stôl mal dostatok denného svetla. Pred dverami do archívu sa na trám zavesil výsuvné projekčné plátno, na ktoré majú všetci pracovníci dobrý výhľad. Každá iná dispozícia, ktorú sme skúšali vyžadovala dosť veľké kompromisy.

Druhá fáza návrhu

V druhej, finálnej fáze návrhu sme upravili 3D návrh na základe pripomienok zadávateľa a to:

– šiesty stôl v mieste stola na projekty

– dve tlačiarne – malú a veľkú na zemi stojace.

– skrinku na uloženie erárního občerstvenie – káva, čaj, cukor, hrnčeky pre občerstvenie návštev – ideálne niekde okolo konferenčného stolíka

– vitrína na poháre z pretekov dračích lodí – za trámom vpravo pri pohľade na premietacie plátno

– pootočiť sedenie o 45 stupňov, aby dotyčný nebol priamo chrbtom k dverám

Po schválení týchto úprav, si zadávateľ vyžiadal okótované nábytku čím bola zákazka pripravená k zadaniu do výroby.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov