Interiéry feng shui

Feng shui je učenie o harmónii ľudského života a všetkého čo ho obklopuje. Ak sa rozhodnete zariadiť si dom či byt v štýle feng šuej, je dôležité zachovať podstatu jin a jang a takisto rovnováhu piatich elementov: ohňa, vody, dreva, kameňa a kovu. Tieto elementy premietnuté v interiéri a dispozícii aj členenie priestoru Vám pomôžu dosiahnuť rovnováhu prostredia. Ak si sami netrúfate zariadiť si interiér v tomto štýle, radi Vám pomôžeme.

Odborná konzultanka o Feng-Šuej

Zariaďovaní interiéru podľa Feng-Shui má svoje dané pravidlá a odporúčania, ale v skutočnosti to na prvý pohľad ani nespoznáte. Môžu sa v ňom nachádzať akejkoľvek moderné prvky, len sa musí vedieť, ako je vhodne usporiadať.

Ak má klient požiadavku na tvorbu interiéru podľa tejto filozofie, môžeme ponúknuť 3D návrh podľa tohto učenia pod odborným dohľadom. Spolupracujeme s konzultantkou v oblasti Feng-Šuej pani Ivone Drdlovou , ktorá sa poradenstvom v tejto oblasti zaoberá už niekoľko rokov.

Tvorba interiéru podľa Feng-Shui je o to zaujímavejšie, že si vytvoreným dizajnom zároveň môžete cielene posilňovať určitej oblasti svojho života. Mocným nástrojom sú tvary a farby. Na základe rozboru, sa podľa prvkov, ktoré pôsobia v jednotlivých sektoroch navrhuje interiérové ​​zariadenia a farebné ladenie stien, ktoré je zakomponované do nášho 3D návrhu. Výsledkom býva, že sa v takýchto priestoroch cítime dobre a uvoľnene, sme plní energie, čo sa potom premieta do ďalších oblastí nášho života. Sme zdravie, lepšie spíme, darí sa nám v práci. Čo má za následok lepšiu prosperitu, máme dobré vzťahy a viac optimizmu do budúcnosti. Vezmite preto svoje bývanie vážne a neváhajte využiť Feng-Shui konzultanta na pomoc, určite sa Vám to oplatí. Bude nám potešením Vám byť nápomocní v realizácii Vášho bývania snov.


     
  • feng shui spálne
  •  

  • feng shui obývacie izby
  •  

  • feng shui kuchyne
  •  

  • feng shui interiéry