Návrh spální

  Spálňa v dekore orecha

  Spálňa v dekore orecha – majitelia nového domu nešetříïli miestom a aj spálňu situovali do rozsiahlych priestorov. Tri balkónová okná s možnosťou vyjsť na terasu domu zaisťujem dostatok denného svetla. V interiéri je použitý dekory orechového dreva v rôznych odtieňoch – na vinylové podlahe, dyhovaných dverách a nábytku z lamina od firmy Kronospan . Dominantou […]

  Malá praktická spálňa

  Malá spálňa Výrazná farba červenkastého dreva na nábytku je utlmená bielu a šedú kombinácií. Vysoký lesk na šatníkovej skrini zaisťuje, že malá praktická spálňa pôsobí vzdušne, svetlo a má elegantný vzhľad. Pohodlie majiteľom zaistí vysoká čalúnená posteľ vyrobená na mieru. Tapeta sa zámockým motívom vo svetlých neutrálnych farbách dodá punc luxusu.

  Moderná spálňa

  Návrh modernej spálne Návrh modernej spálne bol zhotovený pre mladú rodinu z Vysočiny. V staršom dome po rodičoch došlo k rozsiahlej rekonštrukcii a to nám umožnilo prepojiť celý interiér. Dubové dvere v šedohnedej odtieni sme kombinovali s tmavým dekorom na nábytku. Ako doplnkovú farbu sme v spálni zvolili zlatú – na závesoch, lampách a lemovanie […]

Návrhy spální – spánkom strávime podstatnú časť nášho života. Tento interiér patrí medzi najdôležitejšie priestory na oddych, z tohto dôvodu navrhujeme spálňa s dôrazom na dizajn i kvalitu použitých materiálov. Jednou z možností sú aj návrhy zamerané na filozofiu Feng shui, ktoré sú spracovávané pod skúsenou rukou lektorky Feng shui .

Kvalitný spánok za rozumnú cenu?


Áno je to možné …. interiér navrhujeme aj s ohľadom na finančné možnosti zákazníka. Sme dodávateľmi kvalitných slovenských matracov resetom , ktoré ponúkajú širokú škálu výrobkov v rôznych cenových reláciách.

Skrine aj postele od jedného výrobcu

Čo navrhneme dokážeme aj zrealizovať. Ponúkame realizáciu nábytku od nami aj vami prevereného rodinného stolárstvo Kotovice, ktoré ponúka kvalitný nábytok na mieru s 5tich ročnou zárukou, za rozumné ceny po celej SR.

 

Interiér - Prečo od nás?

 • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
 • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
 • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
 • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov