Návrhy kancelárií

  Kancelária mestského úradu Dačice

  Návrh kancelárie – mestského úradu Dačice rekonštruovalo kancelárske priestory v mestskom dome. U jednej podkrovnej miestnosti využili služby interiérového architekta. Jednalo sa o priestor pôdorysných rozmerov cca 7,5 x 12 m. V interiéri boli priznané staré trámové konštrukcie. Kancelária mala slúžiť pre 5 pracovníkov, mal tu byť veľký rokovací stôl pre cca 10 osôb. Samozrejmosťou […]

  Návrh pracovne – Frýdek Místek

  Malinovej odtiene v dámskej pracovni pôsobí sviežim a osobitým dojmom. Použitím zrkadiel opticky zväčšujeme miestnosť.

  Pracovňa – šijacie dielňa Zvolen

  Pracovňa – šijacie dielňa Zvolen U návrhu domáce šijacie dielne bol kladený dôraz na praktickosť a funkčnosť priestoru. Veľký strihacie stôl sme umiestnili pod strešné okno. Šijací stroj je tiež umiestnený v bezprostrednej blízkosti okna. Dostatok políc a zásuviek je potreba pre ukladanie drobných komponentov – nití, ihiel, špendlíkov apd. Svoj priestor priestor tiež vyžaduje […]

  Návrhy kancelárie – Poprad

  Návrh firemnej kancelárie – Poprad Požiadavkou investora bolo navrhnúť firemné kancelária pre účtovné s možnosťou kombinácie malé rokovacie miestnosti. V kancelárii nechýba kopírovacie technika, zabudovaný trezor a úložný priestor na tlačivá, dokumenty a zakladače. Skrine môžu poslúžiť ako malý firemný archív. Stropné podhľady sú zníženie pomocou minerálnych podhľadov so zabudovaným osvetlením.

V kancelárii či pracovni trávime veľa času. Naše výkony ovplyvňuje aj skutočnosť, či sa tu cítime príjemne. Odovzdáme Vám naše skúsenosti s dizajnom a účelnosťou kancelárie. Ponúkneme optimálne riešenie, ako kancelárskeho nábytku tak aj interiéru pracovne s ohľadom na Vaše pracovné zameranie.

Návrh kancelárie musia rešpektovať praktickosť rozmiestnenie kancelárskeho nábytku a zároveň Vám musí ponúknu kreatívne prostredie.

Kancelár - Prečo od nás?

 • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
 • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
 • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
 • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov