Návrhy kuchýň

  Malá kuchyňa

  Malá kuchyňa

  Online kuchyňa Nymburk

  Online návrh kuchyne v Nymburku – v podkroví bytového domu v Miloviciach došlo k zásadnej premene celého interiéru. Manželia stredného veku nám zadali premenu celého bytu, ktorý pôsoboli tmavo a stiesnene. Odrazovým mostíkom pre nás bola kuchyňu. Pôvodný tmavú a trochu nepraktickú kuchynskú linku vo farbe kalvados sme nahradili kuchynskou linkou so smotanovo lesklými dvierkami […]

  Luxusná kuchynská linka

  Luxusná kuchynská linka bola navrhnutá do novostavby rodinného bungalove cca 50km od Prahy v treťom najľudnatejším meste v okrese Beroun, v Horovicich. Kuchyňa v prevedení lak vysoký lesk, s kombináciou prírodnej dyhy je vhodnou voľbou pre dosiahnutie luxusu v interiéri. Ďalším prvkom, ktorý pridal na luxuse kuchynskej linky bol vhodný výber spotrebičov. Zvolili sme spotrebiče […]

  Kuchyňa v rodinnom dome Senec

  Kuchyňa v rodinnom dome v Senci – návrh interiéru kuchyne a obývacej izby pre mladý pár preferujúcich vysoko kontrastný čierno-bielej kombinácie s doplnkovou červenou farbou. Jedná sa o praktický jednoduchý moderný dizajn, ktorý je veľmi obľúbený medzi mladými ľuďmi.

  Obývačka s kuchyňou

  Moderná kuchyňa s obývacím priestorom pre mladú rodinu z okolia Třebíča sa vyznačuje jednoduchosťou a praktickosťou. Preferované farby zákazníkov čierna a biela sú doplnené o jednoduchý drevodekor a trochu šťavy návrhu pridáva Aj chrbtová doska ala grafosklo s potlačou sviežeho ovocia. Ako na obývacie izby s kuchyňou jednoduchá odpoveď na túto otázku neexistuje. Je však […]

  Rekonštrukcia kuchyne v prírodných farbách

  Návrh kuchyne v prírodných farbách – o tento návrh interiéru nás požiadala rodina z Šardice. Hlavnou požiadavkou bolo centrálnej varné centrum sa priestorový digestorom a barovým pultom pre celú rodinu. Ďalšou požiadavkou bola prktičnost a dostatok pracovnej plochy, vzhľadom neveľkému priestoru kuchyne. Aby bola rekonštrukcia prínosom Čo má takáto praktická kuchyňa obsahovať, aby bola jej […]

  Online návrh kuchyne na mieru

  Tento návrh sme vypracovali formou on line pre rodinu z Jihlavy, ktorá hľadala do svojej novostavby vhodne riešenie kuchynskej linky. Do zdanlivo malého priestoru sa nám podarilo navrhnúť kuchyňu s dostatočnou pracovnou plochou. Trochu neplechy robilo umiestnenie balkónových dverí, ale to sa podarilo jednoducho a elegantne vyriešiť malým skosením posledný skrinky. Vznikla tak útulná avšak […]

  Kuchyňa v panelovom byte

  Návrh kuchyne a obývačky v panelovom byte, pre mladú rodinu z Javorníka. Preferované farebné kombinácie boli opäť čierno-šedo-bielej s ďalšou doplnkovou farbou. Kuchyňa je v jednoduchom modernom dizajne, ktorý zodpovedá zvyšku bytu.

  Moderni kuchyne s ostrovčekom

  Dve varianty veľké modernej kuchyne, sme zhotovili pre rodinu z kostíc. Hlavnou požiadavkou pre tento návrh bolo rozmerné varné centrum doplnené o stropné digestor a veľká vstavaná kuchynská stena. Preferovaná farebná kombinácia v tomto návrhu sú biela a čierna, ktorú sme v druhom návrhu doplnili o jemný drevodekor. Sokel ostrovčeka je podsvietený LED pásikom vďaka […]

Návrhy kuchýň za rozumnú cenu? Áno, navhujeme nezáväzne kuchyne a interiéry, do panelákových bytov aj do rodinných domov vč.možnosti realizácie za rozumné ceny i online.

Súčasťou návrhu sú nezáväzné cenové ponuky na kuchynskú linku a spotrebiče, tak aj kontakty na výrobca či predajne, kde je možné všetok nábytok i doplnky zakúpiť.

& Nbsp;

Máte predstavu a potrebujete iba poradiť?


Ak práve staviate či rekonštruujete a máte predstavivosť, potom využite naše skúsenosti a rady. Vyvarujete sa tým možných prešľapov, ktorých sa pri realizácii inteiéru môžete dopustiť. Tým si ušetríte starosti, čas a v neposlednom rade i financie.

V tomto prípade ponúkame poradenstvo , pri ktorom ponúkneme optimálne riešenie kuchynskej linky, doladíme farby pomocou vzoriek podláh, dverí, nábytku a výmaleb. Príp. na mieste zakreslíme dispozícii inštaláciou a nábytku.

Nechcete investovať svoj čas do hľadania kvalitných firiem?


Ak chcete mať záruku v kvalitne odvedenú prácu a dodaného tovaru, alebo si vážite svojho času aj peňazí … .vsaďte na istotu. Všetko čo navrhneme, nezáväzne naceníme a v pripadne záujmu do detailu aj zrealizujeme. Naviac u nami preverených a dlhodobo spolupracujúcich firiem, máte možnosť ako naši zákazníci získať niečo navyše v podobe zaujímavé zľavy, alebo predĺženej záruky . V prípade záujmu pôsobíme i ako dohľad nad realizáciou návrhu.Ponúkame digestora Faber a spotrebiče značiek Whirlpool , Electrolux a iné.

Interiér - Prečo od nás?

 • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
 • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
 • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
 • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov