Návrhy interiérov

Návrhy bytového interiéru – už 15 rokov navrhujeme realistické 3D interiéry a exteriéry za rozumné ceny, ktoré vám pomôžu realizovať interiér do posledného detailu. Ukážeme Vám možnosti farieb a dekorácií stien, nábytku, podláh, dverí a bytových doplnkov vo Vašom interiéri. Ku každému z Vás pristupujeme individuálne a návrh spracovávame s ohľadom na Vaše potreby a finančné možnosti. Našou odmenou sú potom Vaše referencie.Čo od nás získate?   
 • optimálne riešenie vášho interiéru v podobe 3D návrhu vo 3-5ti pohľadoch
 •  

 • možnosť úprav 3D návrhu – návrh na zálkadě vašich pripomienok upravíme
 •  

 • zašleme vám odkazy na nábytok, dekorácie, doplnky a názvy materiálov použitých v návrhu, čo vám umožní přip.realizaci vlastnými silami.


Ďalej ponúkame:

   
 1. na základe vypracovaného návrhu, vám zhotovíme projekt elektro – vodoinštalácií a okótuje nábytok pre výrobu.

 2.  
 3. nezáväznej cenovej ponuky pre realizáciu
 4.  

 5. dozor pri realizáciiNepotrebujete návrh interiéru? Potrebujete len poradiť?

Ak práve staviate či rekonštruujete, zaiste sa Vám bude hodiť rada odborníka. V tomto prípade ponúkame konzultáciu, pri ktorej ponúkneme optimálne riešenie priestoru a rozmiestnenie nábytku, zladíme farby pomocou vzorkovníkov podláh, dverí, nábytku a výmaleb. Príp. na mieste zakreslíme dispozícii inštaláciou a nábytku. Vystríhate sa tým chýb, ktorých sa môžete dopustiť pri finálnej realizácii interiéru, čím ušetríte čas, starosti a v neposlednom rade i financie.Nemáte dostatok času na realizáciu a zabezpečovaní kvalitných firiem?


Nezúfajte … ak chcete istotu v kvalitne odvedenú prácu a ceníte si svojho času a peňazí …. stavte na istotu. Všetko čo navrhneme, nezáväzne naceníme a v pripadne záujmu do detailu zrealizujeme . Naviac u nami a vami preverených spolupracujúcich firiem máte možnosť ako naši zákazníci získať zaujímavé zľavy, alebo predĺženej záruky. V prípade záujmu zabezpečujeme aj dohľad nad realizáciou návrhu.3D návrh interiéru a podlahy

Neoddeliteľnou súčasťou našej činnosti je vhodná voľba podlahy. Vyberáme zo všetkých dostupných materiálov na našom trhu. Podlahu zvolíme na základe vhodnosti materiálu, dizajnu, a Vašich požiadaviek pre danú miestnosť. Výhoda 3D vizualizácia je predovšetkým, v reálnom zobrazení podlahy v celom priestore s ostatnými zariaďovacími predmetmi. 3D návrh Vám tak uľahčí napr. Rozhodovanie v akej farbe vybrať sedaciu súpravu, alebo aký zvoliť dekor dverí či nábytku a to skôr než do neho investujete jedinú korunu.

Medzi naše pole pôsobnosti patrí napr. návrhy interiérov Třebišov , návrhy interiéru Praha , návrhy interiéru Brno , návrhy Ostrava . Novo sme pre Vás otvorili interiérové ​​štúdio vo Žďári nad Sázavou.