Bytový architekt – návrhy a realizácie interiérov

    Sprchovací kút – Ostrava

    Sprchový kút – kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovacím kútom, bola požiadavkou majiteľa nového moderného rodinného domu v Ostrave. Akrylátová vaňa Gentiana od firmy Ravak ponúka pohodlie a priestor pre dvoch. Veľkoformátová obklad Metalic interiér rozžiari svojimi kovovými efektmi. Kontrastne pôsobí dlažba imitujúce drevo – napríklad séria logwood. Zavesené skrinky v dekore orecha a bielej […]

zaoberáme sa bytovú architektúrou už 15tým rokom. Ponúkame pomocnú ruku, pre riešenie Vášho domova, ktorý sme schopní tak v rôznych štýloch navrhnúť tak aj zrealizovať. Nezáväzne spracujeme návrhy interiérov častí bytov, tak kompletných domov. Bytový architekt Vám uľahčia rozhodovanie s dispozíciou – ergonómiou nábytku, osvetlenie, inštaláciami, výberom podláh, dverí, výmaleb, tapiet i dekorácií.

S čím Vám pomôže bytový architekt?


V prípade, že staviate … rekonštruujete dom alebo byt, nevyhnete sa riešiť otázku elektro a vodoinštalácií vrátane dispozície priečok a nábytku . V prípade, že po Vás firma, ktorá Vám realizuje v novostavbe elektriku či vodu požaduje určenie jej dispozície, neváhajte sa obrátiť na nás. Je dôležité už v počiatku stavby určiť najoptimálnejšie riešenie dispozície nábytku a až na základe neho určiť rozmiestnenie inštalácií. Formou konzultácie (1 miestnosť cca 45min) prevezmeme túto zodpovednosť na seba. Prezrite si naše ceny konzultácie a cenník návrhov interiérov.

Nemáte predstavivosť … neviete ako zladiť svoj interiér? Máme riešenie.


Ak sa strácate v širokej škále dekorov a výrobkov, ponúkame Vám možnosť využiť službu 3D návrhu. Prezrite si Váš interiér v návrhu skôr než do neho investujete svoje peniaze i čas. Návrhy interiéru spracujeme na základe Vašich prianí a potrieb s ohľadom k štýlu, členenie miestnosti, aj vašim finančným možnostiam. Bytový architekt v tomto prípade ušetrí čas i peniaze investované do príp. nevhodne zvoleného vybavenie interiéru. K finálnemu návrhu zasielame názvy použitých dekorov podláh, dverí, nábytku, výmaleb, tapiet a dekorácií vrátane odkazov, kde je možné na internete zakúpiť. Čím máte možnosť interiér realizovať vlastnými silami.

Nemáte čas ani trpezlivosť preverovať firmy pre realizáciu svojho interiéru?


Sme si vedomí, že chcete za svoje peniaze kvalitu a dizajn, ktorý bude vyhovovať Vám i Vašej rodine. Za 15 rokov nášho pôsobenia v odbore interiérov sme vytriedili ako materiály tak aj realizční firmy, ktoré majú najoptimálnejšie pomer medzi kvalitou i cenou a práve toto Vám teraz ponúkame.

Prečo bytový architekt?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov