Designer – izba pre teenagera Praha

Rekonštrukcia interiéru v podkroví bytového domu v Prahe sme navrhovali pre mladú dievčinu – teenagera. Základnými požiadavkami rodičov bolo umiestnenie umývadla a dostatok úložných priestorov. V neveľkej miestnosti zmenšenej šikminou sme sa snažili, aby študentská izba nepůsobyl stiesnene aj napriek dostatok úložného priestoru a umiestnenie umývadla. Požiadavkou mladé slečny / teenagera potom boli použítí živšie farby a navrhnutie knižnice.

& Nbsp;

Tínedžeri potrebujú svetlo

Dôležitou požiadavkou v malom a tmavom priestore, bol dostatok umelého svetla. To sme vyriešili ako vhodným zvolením materiálov, tak umelým osvetlením a to ledpásky s dostatočným výkonom zafrézovanými do sadrokartónu.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov