Podmienky pre 3D návrh

Ďakujeme Vám za Váš záujem o naše služby. Návrh spracovávame buď na základe vyplneného formulára, alebo (čo je optimálnejší) na základe osobného stretnutia, na ktoré (snáď to nebude znieť príliš mysticky) spoznáme Vašu dušu – cit pre farby, vkus, štýl a Vaše potreby. Na základe týchto informácií následne spracovávame grafický návrh. Prípadnú schôdzku, na ktorej si upresníme všetky podrobnosti pre návrh a predbežnú dispozícii nábytku pre prípravu příp.vodo a elektroinštalácií sme schopní realizovať takmer kedykoľvek, samotný 3D návrh však až podľa obsadených termínov (ospravedlňujeme sa, ak nás však kontaktujete, oznámime Vám aktuálny termín). Prípadné referencie nájdete na návrhy interiérov odporúčajú.

Je možné v prípade Vášho záujmu si objednať len službu dizajnéra, ktorý Vám na mieste poradia s dispozíciou nábytku, priečok, elektro a vodoinštalácií, farebného ladenia, podláh, dekorácií, výmaľby a iné. Schôdzku v tomto prípade sme schopní realizovať takmer kedykoľvek.

Pokiaľ Vám teda termín aj podmienky budú vyhovovať, budeme sa tešiť na našu spoluprácu. Schôdzku môžeme realizovať u Vás, alebo v našom interiérovým štúdiu viď. kontakt.

Podmienky pre zhotovenie 3D návrhu sú nasledovné:

1) návrh jednej izby spracovávame podľa dohodnutého termínu (tento termín Vám presne upřesnímeemailem či telefonicky, podľa Vašich požiadaviek a rozsahu).

2) schôdzka na mieste – tu si priestor zameriame, a tiež si upresníme Vašu požiadavku na štýl, doplnky, cit pre farbu, účelnosť interiéru a predbežnú dispozícii nábytku.

3) podľa dohodnutého termínu zasielame 3D farebný návrh z niekoľkých uhlov pohľadov, ktorý Vám následne upravíme na základe Vašich prípadných pripomienok.

4) následne zasielame faktúru za spracovanie návrhu a nezáväznú cenovú ponuku kompletné realizácie, vr. názvu použitého materiálu (názvy podláh, tapiet, obkladov, dverí, sedacie súpravy, dekorov nábytku a iné. vr. odkazov na internetové obchody, kde zakúpite použité dekorácie – hodiny, tapety, koberce …)

Návrh je samozrejme možné riešiť iba po emailu, v tomto prípade však požadujeme 70% zálohu (ďakujeme za pochopenie).

Pokiaľ Vám naše podmienky vyhovujú tešíme sa na Vašu záväznú objednávku ( interierstudio3d@seznam.cz ), a upresnenie či požadujete konzultáciu a zameranie na mieste, alebo či budeme všetko riešiť po emailu. V prípade osobnej schôdzky Vás poprosíme o presnú adresu miesta stretnutia a predbežného termínu, ktorý Vám vyhovuje vr. mob. kontaktu na Vás.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu s Vami.
S prianím príjemného dňa

Bytový dizajnéri Štvrtok Jiří, Beranová Pavla, Tomáš Jáger a Eva Schneiderová

723 506 986, 737 366 494, 722 693 755
interierstudio3d@seznam.cz