Predsieň – rekonštrukcia bytu 2 + 1

Návrhy predsiene

Návrhy predsiene na mieru – rekonštrukcia chodby v byte 2 + 1 sme prispôsobili životnému štýlu rodiny a požiadavke na finančné nenáročnosť realizácie. Predsieň mala byť (vzhľadom k možnosti prenájmu bytu) riešená prakticky, s dostatočným úložným priestorom. Nová praktická vinylová podlaha dodala priestoru na útulnosti a svetlosti. Pomerne dlhý protor chodby, sme opticky skrátili zónou pre obúvanie s botníky a možnosťou sedenia.

Predsieň na mieru

Všetko čo navrhneme vieme tiež zrealizovať. Nenechávame sa zväzovať sériovou výrobou, preto predsieňový nábytok prispôsobujeme priestoru a požiadavkám zákazníka. Naše truhlárna všetko vyrobí na mieru a namontuje.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov