Izba pre dospievajúce dievča

Návrh izby pre dospievajúce dievča v novostavbe rodinného domu v Jihlave, sme riešili v modernom a nadčasovom štýle. Študentská izba pre 16ti ročnú slečnu mal byť v obľúbených farbách šedej – biele – červené. Požiadavkou bol pracovný stôl, šatníková skriňa a dostatok úložných priestorov, ktoré boli vytvorené v priestore okolo postele aj komodou, ktorá zároveň slúži ako kozmetický stolík. Použili sme nevšedný vliesová tapetu Cabana , ktorá dodá interiéru romantický nádych. Izba zútulňuje vinylová podlaha Amtico First Wood Featured Oak, medzi vlastnosti tohto materiálu patrí odolnosť proti mechanickému poškriabaniu, stálofarebnosť a vodeodolnosť.

Rešpektujeme želania rodičov aj dospievajúce dievčatá

Pri navrhovaní a realizáciách študentských izieb je dôležité rešpektovať želanie ako rodičov tak i dospievajúcich tínedžerov. Dievčenské interiér, je nielen účelný s dostatkom úložného priestoru, ale aj moderné a ženský s nádychom romantiky.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov