Izba pre študentku

Ako zladiť farby v interiéri?


Návrh študentskej izby pre 17ti ročnú slečnu … študentku Nikol. Izba pre študentku bol ladený do svetlých prírodných farieb oživených azúrovú farbou. Farby sme vzhľadom k existujúcej tmavej podlahe v byte a k dverám v farbe kalvados, ktoré boli na začiatku drobnú prekážkou, zvolili vo svetlých bielych a béžových odtieňoch. Hlavnou požiadavkou študentky Nikol čo sa týka farieb, bola azúrová. Túto farbu sme použili ako doplnkovú a decentne ju umiestnili na jednotlivé policové skrinky a dekorácie, ako vankúše, stoličku a čelá zásuviek

Citáty ako dekorácia do študentských izieb

Prečo nie? Túto dekoráciu často používame nielen v študentských izbách, ale aj v ostatných interiéroch. Tu sme použili citát ad Carl Junga … viera. Dekoráciu textu sme zopakovali vo vinylovej tapete doplnené šedou výmaľbou.

Ako nasvietiť študentská izba?


Dostatočne :-). Ako dizajnové svetlo sme použili cenovo dostupné (cca 2.037 Sk) závesné svetlo VITA Silvia White & amp; Copper, ktoré podčiarklo dizajn dievčenského izby. Pre dostatočné nasvietenie izby sme navrhli ľad pásky na strope, ktoré bohužiaľ investor (rodičia) neschválil. Ako lampičku sme zvolili k 120 cm posteli obrys čela, ktorý bol vytvorený za pomocou ľad pásku a dotykového stmievača umiestneného na boku lôžka.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov