Spálňa v dekore orecha

Spálňa v dekore orecha – majitelia nového domu nešetříïli miestom a aj spálňu situovali do rozsiahlych priestorov. Tri balkónová okná s možnosťou vyjsť na terasu domu zaisťujem dostatok denného svetla. V interiéri je použitý dekory orechového dreva v rôznych odtieňoch – na vinylové podlahe, dyhovaných dverách a nábytku z lamina od firmy Kronospan . Dominantou priestoru je biela čalúnená posteľ.

Odpočinková zóna

Aj napriek početnosť úložných priestorov pôsobí šatníkovej skrine vzdušne vďaka zrkadlám a dvierkam z bieleho lesku. Oddychovú zónu sme doplnili moderným sofa Comfy od českého výrobcu nábytku http://www.formdesign.cz/ Comfy Čelnú stenu zdobia vliesová romantická tapeta z kolekcie Freja. Nechýba kozmetický stolík s veľkým zrkadlom a moderné dizajnová ľad svietidlá. Mäkký koberec s vysokým vlasom príjemne zútulnia priestor spálne.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov