Šatňové skrine

Šatňové skrine v mnohých štýloch

V poslednej dobe patrí medzi najžiadanejšie produkt šatníkové skrine, ktoré sa vyrábajú z rôznych druhov materiálu, kde hrá prím masív, potom lacné lamino, dyha a MDF. Šatníkovej skrine sa vyrába v modernom klasickom, rustikálnom, retro alebo v starožitnom štýle a to v rôznych prevedeniach a veľkostiach. Šatňové skrine si používatelia vyberajú podľa svojho vkusu a potrieb, staviame ich do všetkých miestností v byte i do kuchyne. Ak preferujete minimalistický štýl, vyberte si šatníková skriňa v jednoduchom tvare, bez zdobenia a vyrezávanie, ideálne sú jednoduché línie. Ak dávate prednosť moderne, tak si neobjednávajte šatňové skrine v rustikálnom alebo starožitnom štýle, ale uprednostnite moderný dizajn.

Šokujúce výber šatníkových skríň s dopravou zadarmo TU – garancia najnižších cien!

Vstavané šatníkové skrine využijú každý centimeter priestoru

Vnútorná hĺbka šatníkovej skrine je variabilný a na jej usporiadanie sa podieľate vy sami. Niekomu viac vyhovujú police a zásuvky, niekto iný si rád svoje veci vešia na vešiaky, obľúbený je tiež drôtený program. V malom byte sa pozerá na centimetre niekedy dokonca aj na milimetre, rieši nedostatok miesta užšie vodiace koľajnice, ktoré na niektorých hliníkových profiloch zaberajú na hĺbku len 53 milimetrov. Šatníkovej skrine je skvelá vec, ale vyberáme ju s rozmyslom. A ak túžite po vstavanej skrini, tak neváhajte a poraďte sa radšej priamo s dizajnérom. Ďalšie informácie o šatníkových skriniach hľadajte na portáli IDnábytek.cz .

U žiadnej šatníkovej skrine nechýbajú praktické zásuvky

Zásuvky milujeme a veľmi často ich využívame. Použitím zásuviek získavame jedinečný prehľad o svojich veciach. Trh ponúka šatníkovej skrine plné zásuviek, políc, vešiakov a iného dômyselného systému na ukladanie oblečenia vo veľkom výbere, a ak nemáte atypické priestory, tak si určite vyberiete. Šatníkovej skrine vyrobené na zákazku vás prídu na oveľa viac peňazí. Rozhodnutie je na vás, a že je naozaj z čoho vyberať sa dozviete na portáli nábytok-dnes.cz .