Rekonštrukcia bytu Jihlava

Rekonštrukcia bytu Jihlava – v návrhu interiéru pre manželský pár z Jihlavy, sme na vyžiadanie nešetrili výraznými farbami. Sedacia súprava v tvare U s rozkladom, poťahový materiál teflón je vyhľadávaný pre jednoduchú údržbu. Pohodlná kresielka v jedálenskej časti sú od výrobcu nábytku Ton . Moderná vliesová tapeta z kolekcie Esprit je farebne zladená so závesom a dekoračnými vankúšmi.

Prečo do bytu nábytok na mieru?


Nábytok je vyrobený na mieru, aby sme dosiahli optimálneho prepojenie s celým interiérom. Zároveň sme tak schopní maximálne vyžiť priestor, ktorého nie je v byte nazvyš. V kúpeľni sme taktiež použili umývadlovú skriňa na mieru, a obklad od poľského výrobcu Opoczno v kombinácii bielo-šedý obklad, smaragdovo zelený dekor a drevená podlaha .

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov