Rekonštrukcia bytu 2 + 1 Praha

Rekonštrukcia bytu 2 + 1 v Prahe v dvojizbovom panelovom byte. Tento užíva piatich-členná rodina. Z tohto dôvodu bol dôraz kladený na úložné priestory. V obývacej izbe bolo treba vyriešiť ako spanie manželov, tak i dostatok úložných priestorov. Nechceli sme narušiť hlavný účel tejto miestnosti a to … návštevy priateľov a rodiny. Preto sme zvolili skladací mechanizmus postele, ktorý umožní zloženie (ukrytie) postele do skrine.

Vinylová podlaha

Vinylová podlaha u rekonštrukcie obývacej izby, tak aj u detskej izby pre 3 deti bola jasnou voľbou. V byte 2 + 1 s rodinou žije tiež pes, čo sme zohľadnili pri výbere podlahovej krytiny a do bytu použili vinylovú plávajúcu podlahu s vyššou odolnosťou proti mech.poškození. Taktiež sme sa snažili maximálne využiť priestor – šatníkové skrine do stropu, závesné skrinky a zásuvky pod posteľou ponúka dostatok miesta na hračky apd. Pokoj obývajú 2 dievčatá a jeden chlapec z toho vychádza aj farebná kombinácia tyrkysovej modrej, banánové žltej, smotanovej a bielej.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov