Dievčenská študentská izba

Dievčenské študentský izba – tento moderný / Škandinávsky izba bol navrhnutý tak, aby spĺňal všetky požiadavky mladej študentky. Izba ponúkal dostatok priestoru na umiestnenie veľkej postele, pracovného kútika pod oknom, kozmetického kútiku. Veľký dôraz som kládol aj na dostatok úložného priestoru (ktorého v dievčenskom izbe nie je nikdy dosť 🙂 a tiež sa ponúkol výklenok s oknom ideálny pre vytvorenie čítacieho kútiku použitím úložné lavica s čalúneným sedákom a chrbtom.

Farby v návrhu študentskej izby

Prevažujúci neutrálne farby, biela a šedá sú doplnené o staro-ružové prvky na nábytku a tapete. Ovčej kožušiny na podlahe pri čítacieho kútiku a vedľa postele, dodávajú izbe patričnú útulnosť. Originálne motív výrobca dvierok Trachea dodal spolu s osvetlením , interiéru na originalite a modernom štýle.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov