Študentská izba pre dvoch – Praha

Študentská izba pre dvoch v Prahe 6 – tento izbu na prvý pohľad nevynikal veľkosťou svojej pôdorysnej plochy, ale jeho nevídane vysoký strop ponúkol potenciál pre vertikálne myslenie pri navrhovaní. To sa aj celkom hodilo, pretože sa malo jednať o detskú izbu pre dvoch chlapcov, školákov. Mladí chlapci sa môžu vyblázniť na lezeckej stene a potom si môžu sadnúť čítať … do vojenskej siete. Študentským účely poslúžia dva veľké písacie stoly pod oknami s dostatkom úložných priestorov.

Trámy v študentskej izbe a ich využitie

Trámy na stene oproti poschodovej postele sú prepletené skrinkami otvorenými aj uzatvorenými pre dostatok úložného priestoru. Na steny som hravo rozmiestnil rôzne farby, ktoré si vybrali deti sami a aj týmto farebným trikom izba nabral na hravosti a zaujímavosti.

Interiér - Prečo od nás?

  • Sme tím dizajnérov s 15 ročnou skúsenosťou v oblasti interiérov. Navrhujeme ako nové interiéry , tak i príp. zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie bytu a izieb za rozumnú cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chýb, ktorých sa môžete pri realizácii interiérov dopustiť a zároveň Vám zabezpečíme najoptimálnejšie pomer medzi cenou a kvalitou dodaných služieb i materiálov.
  • Vytvoríme harmonogram prác, nákresov inštaláciou a celú zákazov koordinujeme
  • Prípadné názory zákazníkov na našu prácu nájdete v sekcii referencie zákazníkov