Jiří Čtvrtek – bytový designer

Jiří Čtvrtek

Už vyše 18 rokov načúvam želaniam zákazníkov, kde pomocou dizajnu napomáhajú, aby sa v živote cítili lepšie. Je dokázané, že harmónia priestoru i farieb sa úmerne odráža v duši človeka. Každý dizajnér by mal teda byť tak trochu psychológom, vypočuť želania zákazníka, zistiť jeho potreby a tie následne s ohľadom na priestor i finančné možnosti vdýchnuť priestoru tak, aby nebol potlačený genius loci (alebo ak chcete duch miesta).

Vytváram praktické zrelé interiéry a žiadny štýl mi nie je cudzími. Sledujem módne trendy, nové materiály … tvorím interiéry, ktoré sú praktické a nezovšednie.


Obývačka nielen pre relaxáciu rodiny

Interiér obývacej izby, ktorý poskytuje všetko pre odpočinok po náročnom dni … kvalitné relaxačné sedaciu súpravu, LCD televízor so špičkovým rozlíšením 4K a konferenčné stolíky. Návrh tiež rešpektuje priestor pre pestovateľku kvetín. Pohodlné stoličky a priestranný jedálenský stôl zaručujú krásne prežitie spoločných chvíľ s početnou rodinou.

Aj pracovňa môže byť útulná

Moderné avšak útulná pracovňa pre pani domu s možnosťou uloženia návštevy.

Designer – izba pre teenagera Praha

Rekonštrukcia interiéru v podkroví bytového domu v Prahe sme navrhovali pre mladú dievčinu – teenagera. Základnými požiadavkami rodičov bolo umiestnenie umývadla a dostatok úložných priestorov. V neveľkej miestnosti zmenšenej šikminou sme sa snažili, aby študentská izba nepůsobyl stiesnene aj napriek dostatok úložného priestoru a umiestnenie umývadla. Požiadavkou mladé slečny / teenagera potom boli použítí živšie […]

Podkrovná obývačka – Prešov

Na začiatku spolupráce, bola požadovaná iba konzultácie v Prahe a poradenstvo s dispozíciou nábytku a určením účelnosti priestorov. Následne zákazník požadoval 3D návrh obývačky zameraný na moderné čistý štýl.