Gastro Veľkoobchod

2P Gastro

Vybavte si Vašu kuchyňu tými najkvalitnejšími produkty alebo si ju rovno nechajte celú navrhnúť! V gastro oblasti nemáme hranice! Naše dlhoročné skúsenosti v obore nám prepožičiavajú schopnosť skvele odhadnúť každý podnik, a vybrať tak pre neho vhodnú technológiu. Zaručujeme Vám, že v kuchyni od 2P Gastro bude radosť pracovať!

dodávatelia

Naše dodávateľa sme veľmi starostlivo vyberali po celej Európe. Výsledok je taký, že spolupracujeme iba so špičkami v obore! Obchodných partnerov máme v Taliansku alebo napríklad v Nemecku. A samozrejme sadíme aj na domáce spoločnosti! Firmy ako Salvis, Blanco, Winterhalter alebo Coldline idú cestou neustálych inovácií. Ich výrobky tak vždy budú mať niečo navyše!

Gastro Servis

Občas sa stane, že sa aj na tom najkvalitnejšom výrobku objaví porucha. S tým samozrejme počítame! Zriadili sme preto špeciálny gastro servis , a keďže sme profesionáli, pracujeme vždy čo najrýchlejšie. Na našej HotLine +420 608 294 851 nám navyše môžete volať kedykoľvek! Opravy tiež vykonávame cez víkendy a sviatky.

Poruchám gastronomického vybavenia sa ale vždy snažíme predísť. Našim zákazníkom ponúkame systém cyklických preventívnych prehliadok, kedy ich podniky pravidelne obchádza náš vyškolený technik. V každej kuchyni všetko skontroluje, a ak to bude možné, tak menšiu závady rovno opraví na mieste.

Gastro Veľkoobchod

Hovoríte si, že tie najkvalitnejšie produkty budú mať aj zodpovedajúca vysokú cenu? Nie u nás! Keďže berieme všetko priamo od dodávateľa, máme možnosť dohovoriť výhodnú cenu. Gastro Veľkoobchod , ktorý prevádzkujeme, je ku svojim zákazníkom skrátka férový! A ak sa rozhodnete toho vziať viac naraz, sme pripravení Vám urobiť vylepšenú množstevné ponuku.

2P Gastro Veľkoobchod sa proste oplatí! Takže či už ide o nový konvektomat, umývačku alebo sporák neváhajte sa na 2P Gastro obrátiť!

Návrhy a realizácie interiérov odporúča našich zákazníkov.