Matrac a novinky … ako vybrať

Neustále strážime nové trendy v oblasti bývania, a teraz Vám tu jednu z nich prinášame. Týka sa zdravého spánku aneb rady ako nakupovať dobre matrac. Technológia výroby a materiálov idú neustále dopredu. Prinášame vám informácie o jednej novinke, ktorá odráža pokrok v technológii výroby matracov.

Matrace, novinky … ako správne vybrať?


Jedinečnou novinkou na našom trhu sú matrace z vylievanej lenivej peny. Pojem vylievaná pena je pena tzv. Štvrtej generácie. Medzi jej prednosti oproti konkurencii je priedušnosť, Tepelná stálosť – je teda vhodná aj pre klientov, ktorí sa pri spánku viac potia.

Skvele reaguje na zaťaženie, prispôsobuje sa tvaru tela a výborne roznáša tlak tela na plochu matraca čím dochádza k uvoľneniu svalstva a telo sa tak pri spánku plne zregeneruje.

Vyrába sa vylievaním do formy, nedochádza teda k rezanie. Preto pri jej výrobe nevznikajú prachové častice a tým je matrac najvhodnejší pre alergikov a astmatikov.

Jedinečnou novinkou je tiež vkladanie gélových segmentov do plochy matraca. Tieto segmenty jemne masírujú telo a pôsobí priaznivo na uvoľnenie svalov. Gél znižuje teplotu tela, organizmus sa teda pri spánku neprehrieva, a môže tak dokonale odpočívať.

Tieto a iné matrace môžete zakúpiť v špecializovanej predajni matracov a roštov

Matrac zdravá zada – naozajstný špecialista pre zdravý spánok

Je mladá dynamická firma, ktorá sa špecializuje na zdravotné matrace do spálne, detskej izby, ponúka rošty i lôžkoviny. Ich cieľom je stať sa spoľahlivým partnerom pre všetkých zákazníkov a dopriať tak pocit spokojného spánku. Snaží sa neustále rozvíjať svoj sortiment a tým uspokojovať potreby svojich klientov.

Môžeme potvrdiť, že vhodným výberom matraca a roštov možno priamo ovplyvniť zdravie a vývoj vášho dieťaťa, alebo Vás samotných. Nie všetci si totiž celkom uvedomujeme, koľko času v našom živote strávime v posteli a ako dôležitou súčasťou je spánok, ktorý dopĺňa energiu do nášho bežného života. Na trhu je široký výber rôznych druhov matracov, v ktorých sa ťažko orientuje, a preto sme tu my a náš vyškolený personál, ktorý Vám ochotne poradí a pomôže vybrať tú správnu matrac, alebo rošt. Pár zásad ako postupovať pri výbere matraca viď nižšie.

Vyberte si predajcu, ktorý má skúsenosti a tradíciu na trhu

1. Zverte sa nám …

V akej polohe najčastejšie spíte?
Uprednostňujete radšej spánok na tvrdšom alebo mäkším povrchu?
Máte zdravotné problémy (s chrbtom alebo s krčnou chrbticou, alergie, iné)?
Prajete si matrac vyrobenú prevažne z prírodných materiálov?
Potíte sa v noci?
Je pre vás dôležité polohovanie?
Aký máte rošt … plánujete nový?

2. Matrac si vyskúšajte

Je dôležité (a malo by byť samozrejmosťou) vyskúšať si matrac na štúdiu. Preto sa nehanbite, a trvajte na vyskúšanie matraca, ktorú Vám predajca odporučil (vedzte, že ak ju kúpite, budete ju používať min. 5 rokov).

3. Opýtajte sa nás na (drahšie či lacnejšie) alternatívy a ich rozdiely.

Aby ste zbytočne neinvestovali, alebo naopak neprišli o výhody drahších matracov, opýtajte sa predajcu na alternatívu vami vybranej matraca.

4. Nechajte si odporučiť vhodný rošt k matracu

Je dôležité nakombinovať s matracom vhodný rošt, ktorý bude podporovať kvalitu matraca. Ak rošt už máte zakúpený, informujte o tom predajcu.

Príďte si vybrať a vyskúšať ozajstný svet spánku.

Tešíme sa na Vás … Váš tím pre zdravý spánok

S pozdravom Martin Procházka (tel: +420 732371053)

Návrhy a realizácie interiérov odporúča našich zákazníkov.