Napínané podhľady

Napínané podhľady – praktické a lacné riešenie

Významným architektonickým prvkom, ktorý ozvláštni každý interiér, sú moderné stropné kazety. K ich prednostiam patrí osobitý dizajn, jednoduchá údržba, dlhá životnosť a rad ďalších nesporných výhod. Ak chcete oživiť interiér svojho bytu, domčeka či kancelárie pomocou napínaných stropov, všetky potrebné informácie nájdete na webe euroceiling.cz.

Lacné, avšak kvalitné riešenie
Sme firma, ktorá sa zaoberá výrobou a montážou napínaných podhľadov , a

na trhu úspešne pôsobíme už od roku 2007. Ak plánujete napríklad rekonštrukciu vnútorných priestorov (vrátane úpravy existujúcich stropov), ponúkame vám vysoko kvalitné napínané stropy, napínané podhľady a stropné kazety. K portfóliu našich služieb patrí výroba, montáž a dizajn moderných podhľadov, a to za veľmi výhodné ceny. Navyše poskytujeme na všetky výrobky a služby záručný a pozáručný servis (v trvaní 12 rokov).
Pestrá ponuka
Klientom ponúkame stropné kazety (60 x 60) v mnohých farebných prevedeniach a rôznych tvaroch. Vyberať je možné zo širokej škály farebných odtieňov, ako je lesklá modrá, čierna, hnedá, strieborná alebo ružová. Zaujímavo pôsobí aj farba béžová (matná) alebo farebné prevedenie pripomínajúce lesklé oblakmi, s otvormi pre osvetlenie.
Vynikajúce spotrebiteľské vlastnosti napínaných podhľadov a stropov sú kombinované so širokými možnosťami dizajnu a najvyššou úrovňou technológie a estetiky. Veľkou výhodou je to, že napínané stropy umožňujú ľahko a rýchlo inštalovať akékoľvek svetelné prístroje, ventilačné systémy, signalizáciu a ochranu. Pre montáž podobných zariadení do napínaného stropu neexistujú žiadne obmedzenia.
Výber napínaného podhľadu plne závisí na fantázii a požiadavkách každého z klientov. Možno dať prednosť stropu so zrkadlovým efektom či so zobrazením látky. Nad hlavou môžete mať hviezdne nebo, alebo bude váš nový strop pripomínať podobu prírodného kameňa, kovu či dreva.
Kontaktujte nás …
Na našom webe ľahko a rýchlo nájdete všetky dôležité podrobnosti, ktoré sa týkajú vlastností, cenové kalkulácie, ale aj montáže napínaných stropov a podhľadov . Každý zákazník sa na nás môže kedykoľvek obrátiť s akoukoľvek otázkou (online) – ochotne a radi mu poskytneme potrebné informácie.

Návrhy a realizácie interiérov odporúča našich zákazníkov.