Pavla Beranová – bytový designer

Pavla Beranová

Už ako malú holku ma zaujímali interiéry s nápadom, myšlienkou. Kochať sa priestorom, ktorý je útulný, ale zároveň atraktívne, mi zostalo doteraz.

Svoj detský sen som si postupne začala plniť už v škole. Vyštudovala som odbor návrhárstvo a dizajn módy. Významným krokom pre mňa bola ponuka spolupráce v bytovom dizajne, ktorému sa už niekoľko rokov intenzívne venujem vo fimě Interiéry Jiří Štvrtok.

Moja práca ma napĺňa a baví. Rada sa stretávam s ľuďmi, načúvam ich prianiam a potrebám. Je pre mňa vždy určitú výzvou spracovať ich predstavy v súlade s priestorom i originalitou. Pri svojej tvorbe kladiem dôraz na starostlivý výber materiálov, farieb a celkovú harmóniu interiéru.

Mojím cieľom je vytvoriť inšpiratívne, funkčné, no najmä príjemný priestor, v ktorom sa klienti budú cítiť dobre.

Každý bytový architekt na začiatku svojej práce získava dôveru klienta, pracovať s ňou je pre mňa profesijne i ľudsky zaväzujúce!

Spálňa v dekore orecha

Spálňa v dekore orecha – majitelia nového domu nešetříïli miestom a aj spálňu situovali do rozsiahlych priestorov. Tri balkónová okná s možnosťou vyjsť na terasu domu zaisťujem dostatok denného svetla. V interiéri je použitý dekory orechového dreva v rôznych odtieňoch – na vinylové podlahe, dyhovaných dverách a nábytku z lamina od firmy Kronospan . Dominantou […]

Návrh detskej izby pre školákov

Izbička pre tri deti ponúka dostatok miesta pre hranie, vzdelávanie i relaxáciu. Použitie samolepiacich dekorácií je veľmi jednoduchú a dostupnú variantom oživenie priestoru.

Bytový designer – obývacia izba Jihlava

Obývacia izba s novou vinylovou podlahou a posuvné dvere do puzdra sú zladené v dekore prírodného duba.

Návrh pracovne – Frýdek Místek

Malinovej odtiene v dámskej pracovni pôsobí sviežim a osobitým dojmom. Použitím zrkadiel opticky zväčšujeme miestnosť.

Design kuchyne – návrh

U kuchyne kladieme dôraz na praktickú, účelnú a estetickú stránku. Polstrované jedálenská stolička poskytujú dostatok pohodné pri stolovaní.

Študentská izba pre dve deti

„Kráľovstvo dvoch sestier odlišného veku“, tak znel požiadavka babičky, ktorá nás oslovila pri redizajne detskej izby.

Návrhy spálne – Ostrava

Dokonalý spánok pre majiteľov spálne poskytuje veľká manželská posteľ. Dôraz je kladený aj na výber matraca.

Design – obývacia izba s spálňou

Dostatok priestoru v 2 izbovom byte pre piatich-člennú rodinu? Riešením sa ukázalo navrhnúť sklápacou posteľ do skrine v obývacej izbe.

Kancelária – bytový designer

Aj firemné kancelária môže pôsobiť útulne. Naopak svieža dojmom navodí výrazné farby polstrovanie.